×

NASIL BAĞLANTI KURABİLİRİM?

1 Web Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz.
2 Telefonla bağlantı kurabilirsiniz.
3 Bizi ZİYARETedebilirsiniz.

Teklif Metinleriniz için mail adresimiz : info@bettonplus.com.tr

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

PZT - CTS 8:00 - 18:00
Pazar günleri içn telefonla destek alabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Yapı Kimyasalları Üretim ve Uygulamasında Lider Firma

Biz, izolasyon malzemeleri üretim ve bu malzemelerin uygulanması ile satış sonrası destek konusunda sizlere mükemmel çözüm ortaklığı sunan ve her aşamasında yanınızda olan kaliteli malzemeyi en uygun koşullarda müşterisine sunan lider izolasyon firmaları arasındayız.

Şirketimiz

Betton Plus ,kurucu ortakların sektördeki 20 yıllık Uluslararası bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulmuş bir şirkettir.Şirketimiz sektördeki yalıtım ürünlerini üretebilmektedir.Birçok uluslararası şirketle yakın temas halinde çalışarak sektörün ihtiyacı olan tüm yenilikleri bünyesine çok hızla katmakta ve inşaat ve izolasyon ürünlerini sektörün hizmetine sunmaktadır.

Biz Ne Yapıyoruz

Biz, hayat standartlarımızı yükselten ve içerisinde mutlu yaşamlar sürebileceğimiz yapıların yalnızca yüksek teknoloji ürünü kimyasallarla sağlanabileceğine inanıyoruz. Araştırma ve geliştirmeye verdiğimiz önemle, yaşamımızı konforlu kılmaya yardımcı olan yenilikçi yapı kimyasalları üretiyoruz.

Ürünlerimiz

Globalleşen dünya ile entegreli bir şekilde hem yurt içi, hemde yurt dışında bulunan profesyonel çözüm ortaklarımız ile üretimini yaptığımız ürünlerimiz son teknoloji eserleridir. Teknolojiden aldığımız bu itici gücü siz mutlu müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Üst